Title Header

Marie Caroline Hominal | Le Triomphe de la Renommée

19.2. | 16:00 - 21:50 | Gessnerallee Zürich (Meeting point: Box office) | 15 min

20.2. | 12:00 - 21:20 | Gessnerallee Zürich (Meeting point: Box office) | 15 min

> MORE

Arts Mouvementés / Yasmine Hugonnet | Le Récital des Postures

19.2. | 17:30 |Tanzhaus Zürich | 50min

20.2. | 20:00 | Tanzhaus Zürich | 50min


> MORE

MAMAZA / Ioannis Mandafounis & Fabrice Mazliah | Eifo Efi

19.02 | 17:30 | ZHdK - Bühne B | 60min

20.02 | 20:00 | ZHdK - Bühne B | 60min


> MORE

Cie Philippe Saire | Transfigured Night (La Nuit transfigurée)

19.2. | 20:00 | ZHdK Bühne B | 60min


> MORE

Simone Aughterlony, Antonija Livingstone, Hahn Rowe | Supernatural

19.2 | 21:30 | Gessnerallee - Halle | 75min

21.2 | 20:00 | Gessnerallee - Halle | 75min


> MORE

Le Cabinet des curiosités / Marius Schaffter & Gregory Stauffer | Introducing Schaffter & Stauffer

19.2. | 22:00 | Rote Fabrik - Fabriktheater | 75min

20.2. | 14:30 | Rote Fabrik - Fabriktheater | 75min


> MORE

Cie Nuna / YoungSoon Cho Jaquet | Les animaux

20.02 | 16:30 | Gessnerallee - Halle | 65min

 

> MORE

club. / Nils Amadeus Lange & Teresa Vittucci

20.02 | 22:00 | Gessnerallee - Südbühne | 25min

21.02 | 22:00 | Gessnerallee - Südbühne | 25min


> MORE

Alias / Guilherme Botelho | Antes

21.2 | 17:00 | Gessnerallee - Halle | 60min

> MORE

*MELK PROD. / Marco Berrettini

21.02 | 20:00 | ZHdK - Bühne A | 70min

22.02 | 12:00 | ZHdK - Bühne A | 70min


> MORE

Cie Nicole Seiler / Shiver

21.02 | 20:15 | ZHdK - Bühne B | 55min

22.02 | 12:00 | ZHdK - Bühne B | 55min


> MORE

Teasertext zum Überschreiben...


Antuslibet inhospitalitas. Invocatio Consecro Ico sem Persuadeo   Particeps pio sto Decentia complector, emoveo diu his arx arx   appropinquo Incoho officium. Quid, ubi caedes, inferi sapor tam Convinco   rex miraculose, ut quo Quidne oro


mehr...

Ornithorynque / Kylie Walters, József Trefeli & KMA (Dirty noisy Rock)

20.02 | 22:00 | Rote Fabrik - Clubraum | 60min

> MORE

Alexandra Bachzetsis | From A to B via C

21.02 | 22:00 | Rote Fabrik - Aktionshalle | 45min

22.02 | 14:00 | Rote Fabrik - Aktionshalle | 45min

 

        D | F | E